Hoşgeldiniz - Üretici Sepetim

Sitemiz yeni tasarımı ile yayındadır.

Ana Sayfa » KISIRLAŞTIRILMIŞ YETİŞKİN KEDİ MAMASI » KITTY LIFE Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması (2 KG)
foto

KITTY LIFE Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması (2 KG)

400 TL

Marka : KITTY LIFE

KITTY LIFE Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması (2 KG- 10 KG) ; Kısırlaştırılmış kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak üzere formüle edilmiş somon eti içeren tam ve dengeli kedi mamasıdır.

İÇİNDEKİLER: Somon proteini (%35), mısır, işlenmiş hayvansal protein (%10), somon yağı, pirinç, hamsi unu (%5), bezelye lifi, işlenmiş lignoselüloz, krill unu, bira mayası, kurutulmuş şeker pancarı posası, kurutulmuş peynir altı suyu, hidrolize somon proteini, aroma, vitamin ve minerallar, psyllium lifi, mannanoligosakkarit, betaglukan, kızılcık özütü, yaban mersini özütü, yucca schidigera, arjinin, taurin, tirozin, kitosamin, metiyonin, kaplanmış askorbik asit, L-karnitin, doğal koruyucular.

BESLENME ÖNERİLERİ

• Kedinizin günlük enerji ihtiyacı; yaşadığı ortama, bulunduğu sıcaklığa, günlük aktivitesine bağlı olarak değişebileceğinden yukarıda verilen değerler günlük tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir.

• Mama kabının temiz ve daima yanında taze içme suyu olmasına dikkat ediniz.

• Mama değişimlerinde her iki mamayı da azar azar karıştırarak bir hafta içerisinde kademeli olarak geçişlerini sağlayınız.

• Serin ve kuru yerde saklayın ve ambalajın her kullanımdan sonra iyice kapalı olduğundan emin olunuz.

• En kısa depolama ömrü; son kullanma tarihine kadardır. Son kullanma tarihi, üretim parti numarası ve fabrika onay numarası paketin üzerindedir.

Ödeme ve Taksit İmkanları

3D Secure hizmeti sayesinde güvenli ödeme sistemi ile gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.

Havale, kredi ve banka kartı ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Sipariş