Hoşgeldiniz - Üretici Sepetim

Sitemiz yeni tasarımı ile yayındadır.

Ana Sayfa » PET HAYVANLARI ÜRÜNLERİ » KEDİM İÇİN » YAVRU KEDİ MAMASI » KITTY LIFE Tavuklu Yavru Kedi Maması (2 KG)
foto

KITTY LIFE Tavuklu Yavru Kedi Maması (2 KG)

410 TL

KITTY LIFE Tavuklu Yavru Kedi Maması; Sütten kesilmiş 1 yaşına kadar olan yavru kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş tavuk eti içeren tam ve dengeli kedi mamasıdır.

İÇİNDEKİLER: Tavuk proteini (%45), mısır, tavuk yağı, pirinç, bezelye lifi, işlenmiş lignoselüloz, kurutulmuş yumurta, maya nükleotid proteini, bira mayası, kurutulmuş şeker pancarı posası, mikro alg (Schizochytrium sp.), hidrolize tavuk ciğeri, tavuk ciğeri aroması, vitamin ve minerallar, psyllium lifi, mannanoligosakkarit, betaglukan, probiyotik (Bacillus spp.), kızılcık özütü, yaban mersini özütü, yucca schidigera, arjinin, taurin, tirozin, kitosamin, L-karnitin, doğal koruyucular.

BESLENME ÖNERİLERİ

• Kedinizin günlük enerji ihtiyacı; yaşadığı ortama, bulunduğu sıcaklığa, günlük aktivitesine bağlı olarak değişebileceğinden yukarıda verilen değerler günlük tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir.

• Mama kabının temiz ve daima yanında taze içme suyu olmasına dikkat ediniz.

• Mama değişimlerinde her iki mamayı da azar azar karıştırarak bir hafta içerisinde kademeli olarak geçişlerini sağlayınız.

• Serin ve kuru yerde saklayınız ve ambalajın her kullanımdan sonra iyice kapalı olduğundan emin olunuz.

• En kısa depolama ömrü; son kullanma tarihine kadardır. Son kullanma tarihi, üretim parti numarası ve fabrika onay numarası paketin üzerindedir.

Ödeme ve Taksit İmkanları

3D Secure hizmeti sayesinde güvenli ödeme sistemi ile gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.

Havale, kredi ve banka kartı ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Sipariş