Hoşgeldiniz - Üretici Sepetim

Sitemiz yeni tasarımı ile yayındadır.

Ana Sayfa » PET HAYVANLARI ÜRÜNLERİ » KEDİM İÇİN » YETİŞKİN KEDİ MAMASI » PAW LOVE Yetişkin Tavuklu Mama (15 KG)
foto
foto
foto

PAW LOVE Yetişkin Tavuklu Mama (15 KG)

650 TL

Stok Sayısı : 60

PAW LOVE Yetişkin Tavuklu Mama (15 KG) ; Bir yaşını geçmiş yetişkin kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak üzere formüle edilmiş tam ve dengeli taze tavuk eti içeren kedi mamasıdır.

İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Tavuk Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Buğday ve buğday türevleri, Pirinç, Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Mısır Gluteni, Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Taurin, Tuz, Vitaminler ve Minerallar, Nukleotid, Prebiyotik, Koruyucular-Antioksidanlar

BESLENME TALİMATI

Kedinizin günlük enerji ihtiyacı; yaşadığı ortama, bulunduğu sıcaklığa, günlük aktivitesine bağlı olarak değişebileceğinden yukarıda verilen değerler tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir. Mama kabının temiz ve daima yanında taze içme suyu olmasına dikkat edin. Mama değişimlerinde her iki mamayı da azar azar karıştırarak bir hafta içerisinde kademeli olarak geçişlerini sağlayın. Serin ve kuru yerde saklayın ve ambalajın her kullanımdan sonra iyice kapalı olduğundan emin olun. En kısa depolama ömrü; son kullanma tarihine kadardır. Son kullanma tarihi, üretim parti numarası ve fabrika onay numarası paketin üzerindedir.

Ödeme ve Taksit İmkanları

3D Secure hizmeti sayesinde güvenli ödeme sistemi ile gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.

Havale, kredi ve banka kartı ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Sipariş